Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2010 » Июль » 21 » Футболісти "Іллічівця" стартували у ювілейному двадцятому чемпіонаті незалежної України матчем з донецьким "Металургом".
14:59
На своєму стадіоні маріупольська команда зіграла з суперником внічию 1:1. У складі "Іллічівця" влучним ударом відзначився півзахисник Ігор Тищенко.
У першому таймі перевагою володіли донецькі футболісти, у складі яких на вістрі атаки грав Мусавенкосі Мгуні. Саме він вже на двадцять сьомій хвилині матчу у протиборстві із захисником Іллічівця Ігорем Чучманом пробив у воротаря. Господарі поля відповіли влучним ударом півзахисника Сергія Яворського, з яким впорався Дмитро Непогодов. На тридцять шостій хвилині поєдинку гості забили гол – і це знову Мгуні. Він випередив двох центральних захисників маріупольської команди і з гострого кута переграв Всеволода Романенка - 0:1. У другому таймі Іллічівцю вдалося зрівняти рахунок. Після передачі з лівого флангу від Олексія Антонова Ігор Тищенко в один дотик надіслав м’яча під поперечину воріт Металурга - 1:1. Цей результат так і не змінився до фінального свистка арбітра зустрічі.
Після матчу тренер дончан Н. Костов зазначив: "Игра была очень хорошая. Обе команды хотели выиграть, моя больше. Первый тайм мы сыграли очень хорошо, но замены повлияли на нашу тактику. "
А головний тренер Іллічівця Ілля Близнюк залишився незадоволеним якістю гри своїх підопічних, але остаточний результат його влаштував: "Сказалось волнение. Ребята перегорели. В перерыве мы указали им, где слабые места соперника."
Наступну зустріч чемпіонату України футболісти Іллічівця зіграють у Полтаві 17 липня з місцевою "Ворсклою".